Luxusní dovolená

Poznejte s námi okouzlující místa na zeměkouli, kde i pro nejnáročnější klientelu je zaručen dokonalý prožitek z dovolené:  luxusní ubytování, prvotřídní servis, skvělá kuchyně i vynikající zázemí pro pestrou řadu sportovních, či relaxačních aktivit. Užijte si zaslouženého odpočinku v resortech, kde se nebudete ničím stresovat, protože vše je pro VÁS  dokonale připraveno…. A nezapomeňte! Už i samotná cesta může být zážitkem!


Cena za noc zůstává stejná i při plném obsazení vily! Maximální počet hostů: 4. Nádherná Vila uprostřed olivového háje. Pouhých 10 min jízdy k nádhernému pobřeží! plně vybavená vila venkovského charakteru. Vnější prostor je uspořádán tak, aby jste si užívali slunečné dny a chladné letní večery u bazénu pod velkým baldachýnem nebo ve stínu olivovníku. Zejména v letních měsících si návštěvníci mohou užít řadu kulturních, ale in náboženských akcí. V okolních vesnicích jsou téměř denně pořádány festivaly jídla, kde můžete ochutnat různé místní pochoutky a vína. Krásné písečné a skalnaté pláže jsou vzdálené jen krátkou 8 minutovou jízdou od Vily. Děti jsou vítány.

7.417 Kč / Noc

 • Vlastní (možnost zajištění výhodné letecké dopravy)
 • Bez stravy

Cena za noc zůstává stejná i při plném obsazení vily! Maximální počet hostů: 8. Jednopodlažní a elegantně zařízená kamenná vila s kombinací moderního designového nábytku a starožitností. Místo, kde si vyspí až 8 lidí s privátní velkým bazénem, klidnou oblastí a nádhernou pláží vzdálenou 8 min jízdy. Vila je součástí 16 500 metrů čtverečních starého olivového háje, kde sotva uslyšíte jiné zvuky kromě ptáku a cvrčků. Ideální místo místo pro Vaší dovolenou s dokonalým zázemím a to včetně dokonalé venkovní kuchyně s profesionální pecí na pizzu!

17.196 Kč / Noc

 • Vlastní (možnost zajištění výhodné letecké dopravy)
 • Bez stravy - možné za příplatek

Ta nejlepší adresa v Indickém oceánu! Hotel Royal Palm zaujímá zcela jedinečnou polohu na oblíbeném severozápadním pobřeží Mauricia. Obklopují jej velkolepé, bílé písečné pláže, které jsou omývány tyrkysově modrým oceánem. Toto místo je jedno z nejkrásnějších na ostrově. Ubytováni zde můžete být v jednom z 84 luxusních, elegantně zařízených apartmá. Hotel je vyhlášený pro své nadstandardní služby a poskytované soukromí.

Na vyžádání

 • Letecky
 • All Inclusive

Chcete-li na vlastní kůži okusit luxus a klid v jednom z nejlepších hotelů na Mauriciu, jste na správné adrese. Tento hotelový komplex je totiž úplně nově vybudovaný, funguje teprve od roku 2013 a navíc má nálepku tzv. „adult hotelu“, čili přijímá hosty starší pouze 18ti let. Paradise Cove Boutique se nachází na severním cípu ostrova, dokonalým místem pro útěk od každodenních starostí a stresu.

52.999 Kč

 • Letecky
 • All Inclusive
 • 10 nocí

Hotelový resort nabízí 160 elegantních vil pro jednotlivce, páry i pro rodiny s ubytováním na pláži, v zahradách i přímo nad vodou. Všechny vily navozují pocit vzdušnosti a komfortu a velká okna zajistí, že tropická krása ostrova se nikdy neztratí z vašeho výhledu. Celý ostrov je pokrytý širokopásmovým WiFi, takže můžete internet využívat bez jakéhokoli omezení. Resort disponuje dostatečným množstvím restauračních zařízení a barů, kde si pochutnáte na evropské, asijské i místní kuchyni a na vynikajících nápojích.

53.299 Kč

 • Letecky
 • All Inclusive
 • 10 nocí

Resort s podvodní restaurací! Pětihvězdičkový hotelový resort, kde se snoubí luxus s jednoduchým elegantním stylem, se rozprostírá na ploše dvou tropických ostrovů, které jsou domovem mnoha unikátních mořských živočichů. Svým hostům nabízí výběr z dvanácti typů přepychového ubytování a dvanáct různých restaurací a barů, včetně unikátní podmořské restaurace, sýrového baru a také vinného sklepa s více než 20 tisíci lahvemi světových značek.

81.999 Kč

 • Letecky
 • All Inclusive
 • 10 nocí

Poznejte romantickou duši ostrova Mauricius Trou aux Biches je vyhlášený jako ideální hotel pro páry a novomanžele na svatební cestě. Právě zde totiž mohou zažít skutečnou romantiku v kulisách tradičního Mauricia. Hotel se nachází uprostřed palmového háje na severozápadním pobřeží ostrova. Získal si skvělou reputaci díky pravé mauricijské pohostinnosti, přívětivosti a nejvyšší úrovní nabízených služeb. Pětihvězdičkový hotelový komplex, postavený ve venkovském stylu, se vyznačuje tropickou elegancí, pohodlím a zároveň poskytuje dostatečnou intimitu. Úžasné západy slunce, které zde můžete sledovat, jsou známé po celém světě. Jednotlivé pavilony a vily jsou zasazeny do tropické zahrady, rozprostírající se kolem jedné z nejúžasnějších pláží na ostrově. Hotel také nabízí volitelný balíček s názvem „Plná penze Plus“. Je k dispozici od 1. listopadu 2011 a zahrnuje jídla a vybrané nápoje po celou dobu obědů a večeří.

56.480 Kč

 • Letecky
 • Polopenze